Make-Up Atelier Paris paleta 5 cieni T22
Totalne zaskoczenie!

by - 09:00

Bardzo rzadko jakiś kosmetyk jest w stanie mnie tak mocno zaskoczyć ponieważ zajmuję się wizażem już dość długo sądziłam, że mało co mnie rusza, ale ta paleta jest dowodem na to, że jeszcze wiele przede mną!


O cieniach Make-up Atelier Paris słyszałam już wiele razy. Na targach w Warszawie nawet pare podejść do nich miałam, obmacałam i odeszłam, bo "cienie jak cienie" jednak musiałam spróbować ich w akcji i powiem Wam jedno...paletę mam 2 dni, a jestem mega zaskoczona i zauroczona!

Wybrałam kolory bardzo neutralne w chłodnych brązach choć na zdjęciu wydaje się delikatnie ciepława tak na oku już widać chłodne tony zdecydowanie.
Cienie są bardzo mocno napigmentowane, ale zwykle przy takiej pigmentacji należy mocno uważać przy nakładaniu, bo później ciężko się rozcierają takie cienie, a te rozcierają się bajecznie! Bardzo łatwa aplikacja, rozcieranie i dokładanie koloru nie sprawiają problemów.

Teraz już tworzę listę palet, które muszę zakupić, bo to aż grzech nie posiadać ich w swojej kolekcji. Pozycja konieczna w kuferku każdej wizażystki!
Gdyby tylko ktoś mi wcześniej powiedział, że muszę je mieć to moje ślubne malowanie byłoby o tyle szybsze.
Zakochałam się i jeszcze nigdy tak szybko nie pisałam o żadnym kosmetyku, ale od tych 2 dni ciągle ją macam, kombinuję i mieszam kolory i uważam, że musicie się z nimi zapoznać bliżej.
Palety Make-up Atelier Paris możecie dostać w sklepie LadyMakeup

Takie oczko stworzyłam dzisiaj tymi cieniami i powiem Wam, że jest to już zmodfikowana wersja dziennego makijażu wzmocniona po 9h noszenia ;)


Jak Wam się podobają? Znacie te cienie? Ja jestem zakochana <3

You May Also Like

1 komentarze

  1. Mam i bardzo lubię. Dobre do mocnego smoky, moim ulubionym cieniem jest przedostatni brąz:)

    OdpowiedzUsuń

TAGI