„Różane” kosmetyki od Milani * Milani Beauty’s Touch * Milani Romantic Rose

by - 18:00

Milani posiada przepięknie tłoczone kosmetyki. Mam na myśli rozświetlacze, róże oraz bronzery. Ja posiadam dwa z nich i dzisiaj bardzo chętnie Wam je pokażę, bo są przepiękne!

Zacznijmy od przepięknego rozświetlacza z delikatnym brzoskwiniowo różowym odcieniem.
Milani Beauty's Touch to przepiękny rozświetlacz z odrobiną koloru. Prezentuje się zachwycająco przez tłoczenia małych różyczek. Ja jestem sroka i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia.
Kolor jaki daje jest bardzo subtelny,a i błysk należy do tych dziennych zdecydowanie. Detikatne rozświetlenie cery aby nadać jej świeżości, a nie typowego rozświetlenia. Jest to bardzo subtelny kosmetyk, idealny dla jasnej karnacji.

Kolejny pięknie tłoczony kosmetyk to róż Milani Romantic Rose.

Chłodny odcień matowego, brudnego różu idealnie sprawdza się przy neutralnych i chłodnych cerach.  Przepięknie wygląda na policzkach. Pigment jest dobry, ale nie narobimy sobie nim krzywdy więc spokojnie nie wprawione dłonie sobie z nim poradza :)
Aż żal było mi ruszyć ten róż pędzlem, ale używam go już pare miesięcy i nie widać na nim wielkiego ubytku.

Co do trwałości to oba trzymają się dobrze na twarzy. Z racji ich delikatnego pigmentu mogą nieco szybciej znikać, ale przy dobrym zagruntowaniu kosmetyków wszystko powinno wytrzymać chociażby te 8h w pracy :)
Oba kosmetyki kupicie w drogerii eKobieca:
Milani Illuminating Face Powder - Puder rozświetlający 03 Beauty's Touch
Milani Rose Powder Blush - Róż do policzków 01 Romantic Rose
Jak Wam się podobają? Ja uwielbiam, są przeurocze:)

You May Also Like

0 komentarze

TAGI