Milani Conceal+Perfect 2in1 Podkład o właściwościach korektora

by - 09:00


Czy są tu fanki mocnego krycia?Zapewne! Ten wpis jest dla Was. Milani 2w1 to podkład świetny o bardzo dobrym kryciu i zdecydowanie dla fanek krycia, ale bez efektu maski.
Nie będę ukrywać, że podkład jest bardzo treściwy i mocno kryjący dodatkowo jest zastygający oraz wodoodporny...kojarzy sięz czymś? Brzmi jak opis Estee Lauder DW prawda? Jest między nimi pewna różnica. Otóż podkład Milani nadaje się świetnie zarówno dla osób z cerą suchą jak i normalną gdzie Estee daje uczucie mocnego ściągnięcia gdy nie zadbamy o porządne nawilżenie skóry.

Podkład Milani jest gęsty, ale bardzo łatwo się z nim pracuje. Ja posiadam odcień 02 jednak muszę go nieco rozjaśniać kroplą jasnego podkładu aby lepiej kolor dopasować. Jednak aby sprawdzić jego właściwości testowałam go samodzielnie również więc spokojnie Wam go polecam.Nie uważam jednak, że jest to podkład dla każdej cery. Wydaje mi się, że na tłustych cerach nie utrzyma się aż tak dobrze i że możemy się świecić w nim jeśli go dobrze nie przypudrujemy jednak pozostałe rodzaje cer spokojnie się zakolegują z podkładem Milani. Utrwalam go kulkami z Guerlain, bo na codzień nie zalezy mi na mega trwałości choć jak pewnie wiecie podkłady zastygające mają to do siebie, że i tak świetnie się trzymają bez wielkiego utrwalania.
Opakowanie jest bardzo klasyczne. Szklana buteleczka z pompką za co wielki plus! Owa pompka nie "wypluwa" z siebie za dużo podkładu więc nie musimy się bać o to, że zmarnujemy za dużo produktu.
Zobaczcie jak pięknie kryje!


Mimo mocnego krycia nie ma efektu maski co bardzo mi siępodoba. Dodatkowo ja zawsze psikam te trwałe zastygające podkłady Fix + z Mac aby zmiękczyć nieco efekt.
Podkłady Milani możecie dostać w Drogerii eKobieca.
Znacie je? Ja chętnie zwiększę ich ilość w moim kuferku.
Pozdrawiam Was gorąco :)

You May Also Like

0 komentarze

TAGI