Loreal Infalible Sculpt – Konturowanie na mokro

by - 20:05

Konturownie to coś co pokochałyśmy, jednak jest kilka sposobów na konturowanie. Mówię tu o konturowaniu na mokro lub na sucho. Dziś pokażę Wam produkt od Loreal do konturowania na mokro oraz kilka moich rad.


Loreal Infalible Sculpt to bardzo fajny produkt do konturowania na mokro. Mamy tu 2 odcienie. Jasny beżowy do rozświetlania/rozjaśniania cery, a ciepły brąz już do konkretnego konturowania i lekkiego opalania skóry.
Oba produkty są kremowe i bardzo łatwo się je rozciera. Nie zapomnijcie jednak o wcześniejszym użyciu podkładu, bo te produktu nam go nie zastąpią.
Dodatkowo aby takie konturowanie było trwałe, należy je przypudrować. Aby było bardziej widoczne, możemy dodać produkty suche do konturowania tylko wtedy uważajcie aby się nie "przerysować", bo łatwo o taki efekt przy tym sposobie konturowania.

Odcień brązu w tej paletce jest nieco ciepły, ale nie pomarańczowy więc spokojnie możemy jej używać zarówno do konturowania jak i do opalania.
Dla mnie produkt jest bardzo fajny i do mocniejszych makijaży po niego sięgam. Na codzień wybieram nieco szybsze rozwiązania, bo jestem śpiochem;)
Zobaczcie jak rozmieszczam bronzer jak i rozświetlacz na twarzy. Mało tego, ale wystarczająco do mojej twarzy, bo pamiętajcie...każda buzia powinna być nieco inaczej konturowana.

Znacie ten produkt? Lubicie konturowanie??

You May Also Like

0 komentarze

TAGI