Makeup Geek róże i bronzery do konturowania

by - 22:10

Makeup Geek co chwilę wprowadza do swojego asortymentu nowości,które skradaja nam serca. Nie było inaczej w przypadku róży tej marki jak i nowych bronzerów do konturowania.

Zacznijmy może od bronzerów.
Makeup Geek wprowadziło ciepłe oraz zimne tony tak aby każda z nas mogła dobrać odcień idealny dla siebie.
Panuje teraz wielkie boom na chłodne tony bronzerów do konturowania jednak osoby z ciepłą karnacją mogą w nich wyglądać po prostu źle, tak samo bardzo blade dziewczyny z tak chłodnymi bronzerami często wyglądają na "brudne" dlatego pamiętajcie aby tony kosmetyków wybierać do swojej karnacji.
Nie bójmy się ciepłych tonów i o ile nie wpadają one w pomarańczki to krzywdy nam nie zrobią.
Pudry Makeup Geek są tak jedwabiście miękkie i przyjemne w użytkowaniu, że odkąd je mam z wielkim trudem sięgam po inne produkty, bo mogłabym ich używać codziennie, a zużycia wielkiego nie widać!
Mam 2 najjaśniejsze kolory z obu tonacji i obu używam na sobie w zależności od tego jaki efekt chcę uzyskać. Jeśli chcę się lekko opalić to używam cieplejszej tonacji. Jeśli typowo wykonturować to chłodniejszej lub mieszam obie, bo kto powiedział że tak nie można?:)
Pudry te świetnie się rozcierają, a trzymają się do demakijażu.Najczęściej sięgam po Break Up (3) i Love Triangle(1 o.l.).

Róże Makeup Geek nie odbiegają jakością od bronzerów mimo, że były pierwsze.
Posiadam dwa kolory o dwóch różnych wykończeniach.
Spell Bound - ciepły, satynowy róż
Romance - jak to o nim mówią...Nars na sterydach ;) Piękna brzoskwinia ze złotą poświatą. Może równie dobrze robić za delikatny rozświetlacz.


Zobaczcie jak te produkty wyglądaja w akcji. W tym makijażu do konturowania użyłam Break Up i różu Romance.

Jak Wam się podobają?
Ja wiem ,że zagoszczą one u mnie na stałe, bo jest to świetna sprawa dla wizażysty mieć wszystko pod ręką w jednej palecie!

Serdecznie polecam.You May Also Like

0 komentarze

TAGI