Lily Lolo i konturowanie twarzy czyli : Sculpt & Glow Contour Duo

by - 21:49

Kojarzycie zapewne takie terminy jak konturowanie czy strobing. Obie techniki modelowania twarzy stały się na przełomie ostatniego roku bardzo popularne i mimo, że strobing czyli tzw rozświetlanie twarzy miało swój moment tak nie wygrało z falą konturowania, która pochłania coraz to więcej fanek tej metody:)
Marka Lily Lolo wyszła naprzeciw i stworzyła paletkę do konturowania, w której mamy bronzer i rozświetlacz więc możemy się pięknie i subtelnie rozświetlić, a jak mamy ochotę na konturowanie to bronzer świetnie się sprawdzi.


Lily Lolo ma w swojej ofrcie już pojedyńcze bronzery prasowane, które też posiadam i porównałam kolor bronzera z paletki z moim ulubionym honolulu i tak to się prezentuje:

Jak widzicie Honolulu (po lewej) jest odrobinkę chłodniejszy niż bronzer z duo. Wiem, że na zdjęciach one wyglądają na dość ciepłe, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że to jest idealne wypośrodkowanie między ciepłym a zimnym odcieniem bronzera. Pamiętajcie, że nie każdej z nas dobrze jest w typowo chłodnych tonach dlatego dobierajcie bronzer dla Waszej karnacji!
Rozświetlacz jest bardzo delikatny i daje subtelne rozświetlenie więc bez obaw możemy go nakładać. Nada się zarówno w duecie z bronzerem jak i samodzielnie do strobingu.


Efekt na policzku możemy dozować i na obu zdjęciach możecie zobaczyć mocniejszy efekt jak i słabszy dzienny.


Jak z każdym kosmetykiem możemy się bawić poprzez dokładanie produktu aż do uzyskania efektu, który nas zadowoli.
Ja polubiłam się z tą paletką na tyle, że zagościła w moim kufrze wizażysty i nie boję się używać jej do ślubnych makijaży.
Możecie kupić ją w sklepie COSTASY.

FACEBOOK | INSTAGRAM | BLOGLOVIN

You May Also Like

0 komentarze

TAGI