INGLOT – Konturówka do brwi w żelu / AMC Brow Liner Gel

by - 21:23


Konturówka do brwi czy też pomada do brwi marki Inglot jest już od jakiegoś czasu na naszym rynku. Ja niestety, a może stety( dla mojego portfela) nie mam dostępu do Inglota nigdzie w pobliżu mojej miejscowości więc jak jadę do Wrocławia to zawsze odwiedzam salon czy stoisko. Mogłabym kupować online, ale wszystkie wiemy, że na żywo lepiej zdecydowanie dobierać kolory :)


Pomada jest zamknięta w mały słoiczek i mamy tu 2g produktu. Jest to bardzo mała ilość, ale uważam, że wystarczająca w zupełności. Wolę częściej kupić i mieć świeży produkt niż połowę wyrzucić czy reanimować przed każdym użyciem.
Tego typu produkty są bardzo wydajne i szczerze nigdy nie udało mi się skończyć żelowego eyelinera, a to jest przecież podobne:)
Posiadam odcień 19. Jest to ciemny brąz w dość chłodnej tonacji.


Pomadę nakładam skośnym pędzelkiem co mi pozwala na dokładne nałożenie produktu aczkolwiek jeszcze szukam swojego ulubionego pędzla do tego.
Produkt sam w sobie dość szybko zastyga, ale jest kremowy i można nim swobodnie pracować.
Trwałość jest bardzo zadowalająca, bo rano zrobione brwi, wieczorem są takie same. Pamiętajcie jednak, że to nie jest produkt wodoodporny i aby przedłużyć jej trwałość dobrze jest przypudrować porządnie brwi aby nie było na nich nic tłustego typu podkład czy krem, bo wtedy palcem nawet możemy zetrzeć pomadę z brwi, a na przypudrowanej skórze nie będzie "jeździła".
Moje brwi bez henny wyglądają jakby ich nie było co też wykorzystałam do zdjęć aby było dokładnie widać różnicę.

Mimo tak mocnego podkreślenia wydaje się ono być dość naturalne. Pomadę można delikatnie wyczesać aby uzyskać efekt cieniowania.
Żałuję, że tak późno ją kupiłam i serdecznie polecam każdemu kto uważa, że brwi należy podkreślać i że to rama dla oka - każdy kto myśli inaczej nich się jeszcze 2x zastanowi nad sobą ;)

Znacie ten produkt marki Inglot?
Czym Wy podkreślacie swoje brwi?

You May Also Like

0 komentarze

TAGI