Maybelline Lasting Drama – eyeliner żelowy

by - 21:07

Eyelinery żelowe należą do moich ulubieńców. Zdecydowanie mogę im zaufać gdy potrzebuję mocnego koloru i trwałości. Maybelline i ich eyeliner robią ogromne zamieszanie i wszyscy sobie go chwalą więc musiałam sprawdzić czy jest taki jak mawiają :)


Eyeliner Maybelline jest w małym szklanym słoiczku. W zestawie mamy mały zgrabny pędzelek, którym spokojnie zrobimy zgrabną kreskę.
Eyeliner jest bardzo kremowy jednak dość szybko zastyga na powiece i nie musimy się martwić o to, że odbije nam się na powiece.


Aplikator z jednej strony ma wspomniany już drobny pędzelek, a z drugiej gąbeczkę gdybyśmy miały ochotę rozetrzeć sobie kreskę.
Osobiście nie używam tej gąbeczki, ale pędzelek bardzo chętnie mimo, że zawsze moimi ulubionymi pędzlami były te skośnie ścięte tak ten sprawdza się super i gdyby były w oddzielnej sprzedaży to chętnie kupiłabym kilka egzemplarzy ;)Kreska zrobiona tym eyelinerem jest intensywnie czarna i trzyma się pięknie na powiece cały dzień aż do demakijażu.Całą masę eyelinerów możecie dostać w drogerii eKobieca


You May Also Like

0 komentarze

TAGI