Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer Baza pod cienie

by - 14:37

Baza pod cienie to produkt, który jest niezbędny podczas wykonywania makijażu zarówno na sobie jak i na klientkach. Ja przerobiłam już sporo baz i ostatnio bardzo dużo płatało mi figle na moich powiekach.
Niedawno w moje ręce wpadła najnowsza baza Smashbox 24 hour photo finish shadow primer i dzisiaj Wam ją przybliżę.


Baza firmy Smashbox jest jasna, ale nie kryje. Bardzo lekko się rozprowadza dając wrażenie wygładzonej powieki. Trzeba ją zostawić na 1 min na powiece i po tym czasie czuć, że robi się delikatnie "klejąca" i można już swobodnie działać.
Przez swoją konsystencję baza mocno łapie cienie więc jak chcemy ładnie rozetrzeć cień to musimy zacząć od lekkich kolorów transferowych aby nie zaczynać od razu od najciemniejszego, ale o tym chyba wszystkie wiemy ?:)Baza zdecydowanie podbija kolor cieni co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Na górze mamy cienie położone bezpośrednio na skórę , a na dole na bazę.


Chyba widać różnicę gołym okiem. Nie posiadam cieni o typowo słabej pigmentacji więc też ciężko mi było to pokazać, ale mam nadzieję , że się udało, bo ja widzę różnicę.
Co do trwałości, to producent obiecuje nam 24h trwałość , odporność na wilgoć i pot.
I jak Wam się to podoba? Ja jestem zachwycona. Gdyby coś się zmieniło na przestrzeni kolejnych miesiący to dam Wam znać , ale mam wielką nadzieję , że nic się nie będzie działo i przetrwamy razem wiele pięknych makijaży.
Pojemność 12ml
Bazę Smashbox możecie zakupić TU
Serdecznie polecam!

You May Also Like

0 komentarze

TAGI