Makijaż mineralny z Lily Lolo

by - 21:33

Dawno nie było makijażu mineralnego więc moje pigmenty Lily Lolo poszły w ruch i stworzyłam taki oto makijaż. Pewnie dla większości z Was jest to makijaż wieczorowy, a da mnie mógłby być dzienny tylko bez rzęs ;) Makijaż jest w większości wykonany kosmetykami LL dzięki czemu możecie zobaczyć, że minerałami można stworzyć mocne makijaże. Marka co chwile wypuszcza nowe cudne cienie, w tym też prasowane...ja jednak od początku kocham pigmenty i nimi pracuje mi się najlepiej;) Pigmenty łatwo się rozcierają , są wyraziste i długo trzymają się na bazie...czego chcieć więcej?

W makijażu użyłam : Podkład Lily Lolo Warm peach Róż  Lily Lolo Sunset Rozświetlacz Lily Lolo Honey glow Cienie Lily Lolo : Sand Dune , Mudpie , Witchypoo Tusz Maybelline go extreme Rzęsy Ardell Demi whispies Pomadka Lily Lolo Parisian Pink zmieszana z Demure Na brwiach mam cień również Lily Lolo Black sand


I jak Wam się podoba moja propozycja makijażu mineralnego ?:) Dajcie znać czy miałyście styczność z tymi pigmentami i jak wypadają w Waszych oczach ?:)

You May Also Like

0 komentarze

TAGI