Efekty stosowania Realash po 3 miesiącach !!

by - 19:09

Minęły 3 miesiące od momentu kiedy rozpoczełąm kurację z odżywką Realash! Efekty mocno mnie zaskoczyły kiedy skleiłam zdjęcia rzęs przed kuracją i obecnie.
Wcześniej wydawało mi się , że nie są one aż tak widoczne , ale wkońcu ja widzę siebie codziennie więc zdążyłam się przyzwyczaić.
Wcześniej pokazywałam efekty po 4 tygodniach ,które już delikatnie były widoczne. Teraz jestem po 3 miesiącach i nie pozostaje mi nic innego jak pokazać Wam efekty.
Tym razem zdjęcia robiłam w naturalnym świetle więc delikatnie różnią się kolorem , ale wszystko widać.
Prawe oko :


Lewe oko :

Zdecydowanie widać większe zagęszczenie w okolicy zewnętrznego kącika, ale co tu dużo mówić tych rzęs jest sporo więcej i są dłuższe.
Najlepiej widać to kiedy rzęsy mam wytuszowane. Do tego użyję tego samego tuszu na zdjęciu porównawczym.

Jest różnica prawda ??
Dodatkowo ciągle rosną mi nowe rzęsy.

Podsumowując:
Realash na prawdę działa i to widać gołym okiem. Rzęsy są mocniejsze , dłuższe i bardziej odżywione. Zdecydowanie mniej rzęs wypada podczas demakijażu dzięki czemu tworzy nam się piękny wachlarz .
Zawsze mialam mało rzęs. Może i nie były one najkrótsze , ale było ich mało , a teraz chętnie pokazuję swoje oczy w samym tuszu i nie czuję aby moje oczy były nagie :)
Już teraz wiem , że gdy skończy mi się ta odżywka to kupię kolejne opakowanie. Zdaję sobię sprawę , że jest ona nieco kosztowna , ale kupując z koleżankami możemy mieć odżywkę za 139 zł  :)
Serdecznie polecam !! 


You May Also Like

0 komentarze

TAGI