CLINIQUE BB cream vs CC cream

by - 21:37

Czas na kolejne starcie . Tym razem pod lupę biorę Kremy od Clinique . Krem BB vs Krem CC - co je różni i który jest lepszy ? Dowiecię się za chwilę.


"CLINIQUE  Age Defense BB Cream SPF 30 to wielofunkcyjny krem , pomaga zapobiegać pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia, zapewniając ochronę przed promieniami UVA/UVB oraz negatywnym wpływem środowiska, jednocześnie natychmiast kryjąc niedoskonałości.Odpowiedni do wszystkich typów skóry, również do skóry delikatnej, lekka formuła zawiera multispolaryzowane pigmenty, które poprawiają wygląd cery. Zapewnia krycie od średniego po pełne, rozmywając niedoskonałości, i zapewnia naturalnie nieskazitelny wygląd bez ciężkiego efektu. Skóra wygląda idealnie, a jej koloryt zostaje wyrównany."

Trudno się nie zgodzić z zapewnieniami producenta. Krem jest lekki , łatwo się rozprowadza na skórze . Krycie jednak wg mnie jest lekkie , a jeśli chcemy mocniej przykryć niedoskonałości to musimy dokładać produktu . Ja potrafię uzyskać nim dobre krycie bez efektu maski! Produkt ten ma ujednolicać nam koloryt skóry i to robi świetnie.
Jak go nałożymy na twarz to po chwili zaczyna zastygać jednak nie zastyga na matowo dlatego ja zawsze pudruję twarz meteorytami .
Na twarzy trzyma się cały dzień i nie ściera się nawet jak często dotykamy twarzy.

Oto jak BB prezentuje się na twarzy

"CLINIQUE Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector to poprawiający koloryt produkt do pielęgnacji skóry, który zapewnia nawilżenie, ochronę oraz nieskazitelny wygląd.
CC krem to produkt o złożonym działaniu oraz lekkiej i odświeżającej konsystencji umożliwiającej gładką i łatwą aplikację. Krem pozostawia skórę miękką, gładką i jędrną. Krem dostępny jest w trzech odcieniach, umożliwiając dopasowanie do różnych kolorytów skóry, zapewnia
umiarkowane krycie oraz naturalne i promienne wykończenie. Kolor utrzymuje się przez cały dzień. "
W tym przypadku również wszystko się zgadza . Krem łatwo się aplikuje jednak bardziej się po nim świecimy więc tymbardziej musimy się przypudrować . Utrzymuje się na twarzy cały dzień i faktycznie nasza skóra jest bardziej rozświetlona niż w przypadku BB kremu.
CC krem nakładam na siebie bez wcześniejszego użycia kremu pielęgnacyjnego i faktycznie nie wysuszył mnie , a wręcz nawilżył.

Oto jak wygląda na twarzy

Jak widzicie na zdjęciach nie ma wielkiej różnicy między BB , a CC .
Jakie więc są między nimi różnice ?
  • CC krem jest bardziej treściwy i łatwiej przykryjemy niedoskonałości z użyciem mniejszej ilości kremu niż BB
  • CC krem bardziej nawilża
  • Oba trzeba przypudrować
  • Oba są wydajne
  • Oba trzymają się na naszej twarzy cały dzień
  • Oba ładnie stapiają się z naszą cerą
  • Oba kremy przetrwały nasze tropiki powyżej 30 stopni ;)

Krem BB posiadam w odcieniu 02 ,a CC w kolorze light . Pomiędzy nimi widać znaczną różnicę w kolorze jednak na twarzy oba świetnie się wtapiają .Jeśli chodzi o mnie to moim faworytem jest CC krem,który lepiej kryje przy mniejszym zużyciu kremu , łatwiej się rozprowadza i nawilża , a  meteoryty wyglądają na nim bosko :)
Krem nawilża i sprawia że moja skóra wygląda promiennie, a co najważniejsze nie obciąża skóry i w ogóle go na niej nie czuć!

Miałyście z nimi kontakt ?You May Also Like

0 komentarze

TAGI